Brodziki prysznicowe - jaki wybrać? Płaski czy głęboki?

Płaskie brodziki prysznicowe idealne do nowoczesnej łazienki

Do lamusa odchodzi montowanie głębokich brodzików pod prysznicem – ich miejsce zajmują proste, estetyczne i komfortowe płaskie brodziki. To gustowne, a także niezwykle wygodne rozwiązanie wykorzystywane w nowoczesnych łazienkach. Sprawdź przykłady nowoczesnych łazienek z płaskimi brodzikami prysznicowymi!

Płaskie brodziki prysznicowe – zalety

Płaskie brodziki prysznicowe idealnie współgrają z nowoczesnym wnętrzem – ich prostota, komfort użytkowania i estetyka wykonania sprawiają, że płaskie brodziki idealnie współgrają z codziennymi potrzebami współczesnego człowieka – funkcjonalnością wyposażenia i możliwością użytkowania go w sposób intuicyjny i jak najbardziej komfortowy. Do zalet płaskich brodzików należą m.in.:

  • prostota i estetyka – zwłaszcza gdy płaski brodzik zrównany jest do jednego poziomu z podłogą,
  • wygoda i komfort użytkowania – płaskie brodziki mają jedynie 2,5 – 5 cm wysokości, łatwo więc do nich wejść i korzystać z nich osobom starszym, niepełnosprawnym czy dzieciom,
  • łatwość pielęgnacji – dzięki gładkiemu odlewowi i niewielkiej liczbie złożonych elementów płaskie brodziki są łatwe w utrzymaniu czystości.

Sprawdź pomysły na nowoczesną łazienkę z płaskim brodzikiem:

 


Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.