Innowacyjny system prysznicowy, czyli czym jest GROHE SmartControl?

Innowacyjny system prysznicowy, czyli czym jest GROHE SmartControl?

Pomyśl o prysznicu, który bierzesz każdego dnia. Niby to tylko krople wody spadające na skórę i usuwające z niej nieczystości, ale są sposoby na to, by codzienna kąpiel zmieniła się przy tym w cudownie odprężające doświadczenie. Jest nim system prysznicowy GROHE SmartControl, który pokaże, że dbanie o higienę, może być przyjemniejsze niż kiedykolwiek. To podróż w krainę prawdziwego relaksu i odprężenia, pozwalająca ukoić wszystkie zmysły po dniu pełnym biegu. Właśnie dlatego, system natryskowy GROHE SmartControl okazał się istną rewolucja na rynku armatury łazienkowej. Od niedawna jest dostępny również w wariancie podtynkowym, urzekającym eleganckim wykonaniem, wpisującym się w filozofię zmysłowego minimalizmu.

źródło: Artykuł sponsorowany

Od tego się zaczęło…

W swoim tradycyjnym wydaniu, natynkowy system prysznicowy GROHE SmartControl zachwyca organiczną formą baterii, delikatnie spłaszczoną na górze, by mogła się na niej znaleźć funkcjonalna półką na kosmetyki ze szkła satynowego. W każdym komplecie znajdują się ponadto: luksusowa deszczownica, ergonomiczna słuchawka ręczna, uchwyt punktowy, smukły drążek prysznicowy i trwały wąż przyłączeniowy. Wszystkie komponenty idealnie ze sobą harmonizują pod względem kunsztownego wykonania i spójnego wzornictwa, co podkreśla jeszcze chromowana powłoka GROHE StarLight.
 
system prysznicowy z deszczownicą
 

Podtynkowa innowacja systemu prysznicowego

Niedawno, na rynku pojawiły się nowe, podtynkowe baterie GROHE SmartControl, urzekające już od pierwszego spojrzenia dyskretną elegancją, wpisującą się w filozofię zmysłowego minimalizmu. Design kunsztownych rozet opiera się na harmonijnej symetrii, wprowadzającej aurę uporządkowanego stylu do łazienki. Okrągłe przyciski idealnie współgrają z kształtem koła i kwadratu, zachęcając do użycia i ciesząc subtelnym szykiem.
 
podtynkowy system prysznicowy
 

Obsługa prysznica komfortowa jak nigdy!

Wszystkie baterie, wchodzące w skład kolekcji GROHE SmartControl, charakteryzuje wyjątkowo intuicyjny sposób obsługi. Każde wejście wody posiada osobny, odpowiednio oznaczony przycisk – w zestawie otrzymujemy komplet nakładek z wzorami odpowiadającymi strumieniom deszczownicy, słuchawki ręcznej itp. By włączyć przepływ wody, wystarczy delikatnie nacisnąć przycisk. Następnie można wyregulować ciśnienie strumienia, przekręcając go odpowiednio w lewą i prawą stronę. Kolejne wciśnięcie przycisku zatrzymuje przepływ wody, a bateria zapamiętuję ustawienia objętości i temperatury, przywracając je przy kolejnym uruchomieniu. To takie proste!
 
podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą
 

Razem, a nie osobno

Prawdziwą rewolucją kąpielową, którą wprowadza system prysznicowy GROHE SmartControl, jest możliwość używania kilku wyjść wody jednocześnie. Już nie musisz wybierać między ukojeniem w luksusowym strumieniu deszczownicy, stymulacją słuchawką ręczną czy masażem dyszami bocznymi. Innowacyjna armatura, stworzona przez niemieckich inżynierów, pozwala używać ich jednocześnie – bez żadnych ograniczeń!
 
zestaw prysznicowy z deszczownicą
 

Klasyczny mieszacz czy bezpieczny termostat?

Pierwszą decyzją, jaka czeka nas przy zakupie armatury podtynkowej GROHE Smart Control jest dokonanie wyboru między zwykłym mieszaczem a baterią termostatyczną. Tradycyjna armatura pozwala na łatwe, intuicyjne obsługiwanie i przełączanie wyjść wody. Z kolei bateria termostatyczna to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa w Twoim domu. W zaledwie 0,3 sekundy wyrównuje ona wahania ciśnienia w instalacji wodociągowej, nie dopuszczając do gwałtownych zmian temperatury i objętości strumienia podczas kąpieli. Dodatkowo, bateria uniemożliwia przypadkowe ustawienie przepływu cieplejszego niż 38°C, dzięki czemu masz pewność, że cała Twoja rodzina jest chroniona przed nieprzyjemnymi oparzeniami.
 
bateria z termostatem
 

Perfekcyjny okrąg czy harmonijny prostokąt?

Gdy już wybierzesz baterię, zwykłą lub termostatyczną, czeka Cię decyzja, jaki design najlepiej będzie pasował do Twojej aranżacji i charakteru domowników. Dla osób, które wykończyły łazienkę w organicznym stylu i cenią sobie opływowe, naturalne formy, idealnym rozwiązaniem będą baterie z okrągłymi rozetami. Z kolei wielbicielom nowoczesnego szyku, przywodzącego na myśl industrialne, luksusowe wzornictwo, bardziej mogą przypaść do gustu rozety w kształcie prostokąta. Doskonale komponują się one z łazienkami w stylu loftowym, skandynawskim, glamour i z wieloma innymi aranżacjami.
 
rozety systemu prysznicowego
 

Blask diamentu czy księżycowa łuna?

Wszystkie baterie termostatyczne GROHE SmartControl są dostępne w dwóch wariantach wykończenia: chromowanej powłoce GROHE StarLight i księżycowej bieli MoonWhite. Pozwala to na spersonalizowanie pokoju kąpielowego, zgodnie z gustem i potrzebami domowników. Połyskująca jak lustrzana tafla powierzchnia w kolorze chromu, perfekcyjnie komponuje się z innymi srebrzystymi elementami w pomieszczeniu i odbija światło, rozjaśniając całą łazienkę. Powłoka w odcieniu bieli, to luksusowa interpretacja nowoczesnej armatury, przywodząca na myśl ekskluzywne salony SPA i pomagająca wyciszyć emocje swym kojącym, jasnym wykończeniem.
 
wykończenie baterii z termostatem
 

Jedno, dwa, a może trzy wyjścia wody?

Kolejną decyzją, którą będziemy musieli podjąć przy wyposażaniu łazienki, jest ilość wyjść wody, które chcemy podłączyć do naszej baterii GROHE SmartControl. W ofercie dostępne są rozety z przyciskiem do obsługi jednego, dwóch oraz trzech wyjść wody. Istnieje także możliwość dalszego rozbudowania systemu natryskowego, np. o dysze boczne, dzięki trzem zaworom odcinającym, które umożliwiają podłączenie kolejnych wyjść wody.
 
termostatyczna bateria
 

Komfortowe deszczownice w systemie prysznicowym

Do połączenia z nowoczesnymi bateriami GROHE SmartControl, zaprojektowano specjalne deszczownice w czterech wariantach, pasujących do modeli armatury: okrągłym chromowanym, kwadratowym chromowanym, okrągłym w odcieniu księżycowej bieli oraz kwadratowym w kolorze księżycowej bieli. Wszystko po to, abyś mógł dobrać prysznic górny, doskonale pasujący do Twojej baterii, tworzący estetyczną i wizualnie spójną całość, która urzeknie każdego gościa swą wysmakowaną estetyką.
 
prysznic z deszczownicą
 

Perfekcja w każdym calu

Doskonały komfort użycia, innowacyjny sposób obsługi, najwyższy poziom bezpieczeństwa dla całej rodziny i wyjątkowo eleganckie wzornictwo – połączenie tych cech czyni GROHE SmartControl prawdziwą perłą wśród rozwiązań sanitarnych. Wystarczy, że raz użyjesz go podczas kąpieli, a nie zechcesz zamienić go na żaden inny. Przekonaj się sam, jak doskonale można się odprężyć używając jednocześnie kilku komfortowych strumieni!
 


Oceń nasz artykuł:
Brak oceny artykułu.
Ładowanie...

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.