[WYDARZENIE] SILESIA BAZAAR vol.6 – święto mody i dizajnu już 28 maja w Katowicach! - Domolubni.pl

[WYDARZENIE] SILESIA BAZAAR vol.6 – święto mody i dizajnu już 28 maja w Katowicach!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów SILESIA BAZAAR vol.6, której nasza redakcja jest patronem medialnym. Niedziela 28 maja przebiegnie pod znakiem niezależnej polskiej mody i dizajnu. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym zaprezentuje się prawie 100 firm z całej Polski. Z kim z Was zobaczymy się w Katowicach w ostatni weekend maja?
 
Publikacja partnerska
 
Wiosna sprzyja odświeżaniu zawartości szafy i całego mieszkania. Idealną okazją do zakupu nowych, wyszukanych i niepowtarzalnych rzeczy będą targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. To już 6. edycja głównego wydania wydarzenia i w sumie 13. impreza z całego cyklu targów odbywających się pod szyldem SILESIA BAZAAR, poświęconych polskim dizjanerom.

Jacy wystawcy zaprezentują się na targach?

Podczas targów zakupić będzie można autorskie kolekcje ubrań i wykonywaną ręcznie biżuterię ze szlachetnych materiałów. Nie zabraknie akcesoriów ze skóry produkowanych przez niewielkie pracownie. Prócz marek modowych pojawią się również producenci przedmiotów użytkowych z naturalnych surowców i dekoracji do domu. Zaprezentują się także firmy produkujące ubrania i akcesoria dla dzieci.
Swój udział w wydarzeniu potwierdziło również Województwo Łódzkie – kolebka polskiego włókiennictwa, na którego stoisku promować będą marki wywodzące się z tego regionu. Pojawią się również firmy z Czech z oryginalnymi projektami.

Strefa Stylizacji i nie tylko, czyli dodatkowe atrakcje SILESIA BAZAAR

Organizatorzy SILESIA BAZAAR nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Zarówno Panie, jak i Panowie będą mogli zajrzeć do Strefy Stylizacji. Rad na temat stylu udzieli Agnieszka Krajewska –„chodząca encyklopedia wiedzy o modzie”, antropolog kultury, profesjonalna stylistka biorąca udział w wielu projektach modowych, twórczyni POKOKARDE Studio Stylizacji i marki męskich akcesoriów EX. Goście odwiedzający Strefę Stylizacji będą mogli zasięgnąć porad dotyczących ubioru, dowiedzieć się, jak dobrać dla siebie najlepszy strój, jak kupować dobre ubrania i jak czerpać z mody przyjemność.
Prócz modowych atrakcji dla dorosłych przewidziano również coś dla młodszych odbiorców wydarzenia. Dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach.

Garść przydatnych informacji dla odwiedzających

Targi SILESIA BAZAAR vol.6 trwać będą od 10:00 do 18:00. Dla osób w wieku 15 do 65 r.ż. obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie www projektu silesiabazaar.pl oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1749432515303365/
 

Przypominamy, jak wyglądały poprzednie edycje SILESIA BAZAAR:

silesia bazaar silesia bazaarsilesia bazaar silesia bazaarsilesia bazaar silesia bazaarsilesia-bazaar-76 silesia-bazaar-77silesia bazaar silesia bazaar

No votes yet.
Please wait...

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.