Strefa producenta: GROHE - Domolubni.pl

Poznaj GROHE

Grohe - Niemiecka jakość
Najwyższa jakość wykonania i długoletnia trwałość to synonimy marki GROHE. Są one zasługą precyzyjnej niemieckiej technologii, wykorzystania wysokogatunkowych materiałów i skrupulatnego procesu kontroli w naszych fabrykach.

Jakość

Niemiecka jakość źródłem zaufania klientów
Grohe - Nowoczesna technologia
Firma GROHE od lat wyznacza granice technologicznych możliwości branży sanitarnej. W oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, tworzymy produkty, które na stałe odmieniają Wasz sposób myślenia o wodzie.

Technologia

Technologia wobec żywiołu wody
Grohe - Perfekcyjne wykonanie
Stylowe wzornictwo jest na stałe wpisane w DNA marki GROHE. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektowy proponuje szeroki wybór linii wzorniczych, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Wzornictwo

Charakterystyczny design i perfekcyjne wykonanie
Grohe - gwarancja przyjemności
W GROHE wiemy, że przyszłość Ziemi leży w naszych rękach. Właśnie dlatego dostarczamy Wam produkty, których eksploatacja w znaczący sposób przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszenia zużycia wody.

Zrównoważony rozwój

Gwarancja przyjemności korzystania z wody przez lata

Nowości

Grohe - Blue
GROHE Blue SYSTEM FILTRUJĄCY WODĘ DO TWOJEJ KUCHNI
Grohe - Sensia Arena
GROHE Sensia Arena INTELIGENTNA TOALETA MYJĄCA
Grohe - SmartControl
GROHE SmartControl WIELOFUNKCYJNY SYSTEM PRYSZNICOWY
Grohe - Ceramics
GROHE Ceramics HARMONIA FORMY
I FUNKCJI
NOWOŚĆ

GROHE Blue SYSTEM FILTRUJĄCY WODĘ DO TWOJEJ KUCHNI

Ciesz się krystalicznie czystą wodą każdego dnia – z gazem lub bez! Nowoczesna technologia Grohe Blue to połączenie pięciostopniowego cyklu filtracji, który na bieżąco oczyszcza wodę oferując jednocześnie możliwość jej nagazowania. To wszystko bezpośrednio z poziomu baterii kuchennej. Zobacz, jak firma GROHE połączyła funkcjonalny system filtrów z eleganckim wyglądem baterii.
Grohe - Blue
NOWOŚĆ

GROHE Sensia Arena INTELIGENTNA TOALETA MYJĄCA

Marka GROHE wykorzystała innowacyjną technologię do stworzenia toalety myjącej. Inteligentne rozwiązanie, jakim jest Sensia Arena, zapewnia większy poziom higieny od tradycyjnej toalety. Sensia Arena to nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne – toaleta myjąca cechuje się również niepowtarzalnym designem, który warto zastosować w łazienkowej aranżacji. Poznaj nowoczesne połączenie bidetu z tradycyjną toaletą w jednym urządzeniu!
Grohe - Sensia Arena
NOWOŚĆ

GROHE SmartControl WIELOFUNKCYJNY SYSTEM PRYSZNICOWY

Szukasz systemu, który zapamięta twoje preferencje ustawień parametrów wody? Poznaj system SmartControl, dzięki któremu twoje codzienne kąpiele będą jeszcze przyjemniejsze! Zastosowana technologia Grohe pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 40%, co przekłada się nie tylko na zmniejszenie wysokości rachunków, ale również na ochronę środowiska. Sprawdź, jak GROHE połączyło kunszt wykonania z funkcjonalnością.
Grohe - SmartControl
NOWOŚĆ

GROHE Ceramics HARMONIA FORMY I FUNKCJI

Stworzenie spójnej i stylowej aranżacji w nowoczesnej łazience to prawdziwe wyzwanie. Eksperci GROHE przygotowali dla Ciebie wybór eleganckiej ceramiki, która będzie doskonale współgrać z bateriami, akcesoriami i systemami natryskowymi oraz instalacyjnymi GROHE. Poznaj PERFECT MATCH dla Twojej łazienki.
Grohe - Ceramics

GROHE radzi

Inspiracje

więcej inspiracji

#GROHE

© 2018 Grohe Polska Sp. z o.o.